01 / 01
+48 602 797 062

o nas

przelewamy pomysły na papier.

Dla każdego projektu nawiązujemy konstruktywne relacje z partnerami, które pomagają nam tworzyć budynki idealnie dopasowane dla potrzeb klientów. Zestawiając tradycję z nowoczesnością, sztukę z wiedzą inżynierską, ekonomię z ergonomią, łączymy dziedziny w celu zebrania wiedzy oraz ustalenia ich wzajemnego wpływu. Sposób w jaki projektujemy opiera się na trwale stosowanych wartościach, które poprzez oddziaływanie na siebie wzmacniają się: wartość społeczno-kulturowa, wartość techniczno-budowlana oraz wartość ekonomiczna. Taki sposób pracy pozwala nam podnieść projekt na wyższy poziom.

nasze specjalizacje

ARCHITEKTURA

Zaczynając pracę nad projektem staramy się jak najbardziej poznać Inwestora. Wsłuchujemy się w jego potrzeby, przyzwyczajenia, marzenia. Nasza architektura zawsze stawia człowieka na pierwszym miejscu. Architektura ma dawać przyjemność obcowania z nią oraz wpływać pozytywnie na człowieka.

WNĘTRZA

Wnętrze traktujemy jako dopełnienie architektury. Architektura i wnętrza wzajemnie się przenikają i wpływają na całościowy odbiór przestrzeni. Zależność architektury i wnętrza można porównać do człowieka i jego charakteru. Żeby mieć przyjemność obcowania z przestrzenią, jak i człowiekiem te dwa pojęcia muszą się uzupełniać.

PLANOWANIE

Projektując architekturę nie możemy zapominać o otaczającym ją krajobrazie. Podczas prac projektowych staramy się mieć na uwadze całościowy kadr przestrzeni. Planowanie przestrzeni publicznej jest to wzajemny wpływ budynków, przestrzeni oraz społeczeństwa.

NASI KLIENCI

KLIENT INDYWIDUALNY

Zaczynając pracę z klientem indywidualnym staramy się poznać dokładnie jego oraz jego rodzinę, ich marzenia, przyzwyczajenia, potrzeby. Wszystkie elementy dotyczące inwestycji zostają spisane w przeprowadzonej ankiecie. Projektując dom staramy się wpływać na przyszłych jego mieszkańców, mając na uwadze takie wartości jak: dobre relacje pomiędzy mieszkańcami, dobre samopoczucie oraz zdrowie.

DEWELOPER

Pracę nad projektem zaczynamy od analizy nieruchomości pod względem inwestycyjnym. Pomagamy podejmować trafne decyzje, wsłuchujemy się w cele oraz potrzeby praktyczne. Staramy się aby takie wartości jak estetyka, ergonomia, wartość społeczno-kulturowa, techniczno-budowlana oraz ekonomiczna zagrały w jednej drużynie, przyczyniając się do sukcesu inwestycji

FIRMA

Twoje miejsce pracy może się wyróżniać spośród konkurencji. Przyciągamy istotę marki do projektu przestrzeni, uwzględniamy cele i potrzeby praktyczne. Poprzez staranne rozważenie estetyki, wydajności nieruchomości, przewidywanego wzrostu i zdrowia pracowników, dobrego samopoczucia i wydajności, możemy pomóc przekształcić przestrzeń roboczą w strategiczny atut. Twoje miejsce pracy może być konkurencyjnym wyróżnikiem w zatrudnianiu, utrzymaniu i produktywności. Nie tylko przyciągamy istotę marki do projektu przestrzeni, ale również uwzględniamy cele i potrzeby praktyczne

Gdzie Projektowaliśmy

Poznań

Szczecin

Świnoujście

Warszawa

Szklarska Poręba

Koszalin

Sopot

Konin

Choszczno

Międzychód

Szamotuły

Stargard

Kłodzko

Śrem

Września

Licencjonowane Oprogramowanie

Oprogramowanie

NAPISZ DO NAS

napisz

Tel: +48. 602 797 062
e-mail: biuro@apxarchitekci.pl
ul.Wierzbięcice 18/7, 61-561 Poznań
Dziękujemy!. Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie ...
We're sorry, but something went wrong
© APX Architekci 2017.
Wszystkie prawa zastrzeżone